ÜRÜNLER Videolar

LE HAKKINDA

LE teçhizatınızı koruyor, kazancınızı artırıyor

1951’den beri yağlamada Lider

Lubrication Engineers(LE) tüm yağlama ihtiyaçlarınız için itimat edebileceğiniz yeğane güvence kaynağıdır. Geniş kapsamlı, yüksek performans ürün dizimizle firmanızın kıymetli  teçhizatını korumanızı kolaylaştırıyoruz, verimini artırıyoruz. Ürünlerimiz arasında, sanayi yağları, yüksek basınç gresleri, gıda sanayi yağlama ürünleri, dişli yağları, açık dişli yağlayıcıları, sentetik yağlayıcılar, motor yağları ve başka birçok yağlama güvence ürünü bulunmaktadır.

Kendimiz ürettiğimiz ve son derece rafine mineral veya sentetik baz yağlar ve özel katkı maddelerimiz ile imal edilen yüksek performans yağlama ürünlerimizi, dünyanın her köşesindeki müşterilerimizin güvenilirlik ortağı olarak, 60’tan fazla ülkede piyasaya sunuyoruz. Çeşitli sanayi ve otomotiv uygulamalarda güçlendirilmiş yağlarımızın sağladığı performans geleneksel yağlara kıyasla çok üstündür. Yağlama ürünlerimizi, yağ analizi, eğitim, depolama, kirden koruma, yağlama aksesuarları çözümleri ile de ilave olarak destekliyoruz.

Teknoloji harikası olan LE’nin üretim fabrikası ve teknoloji merkezi Wichita-Kansas’ta bulunmaktadır.

 

LE farkı

Kapsamlı ürün dizisi, eksiksiz hizmet desteği

•Tam güvence sağlayan yağlama ürünleri ve yağlama güvence programı
•Eğitimli personelimizin muntazam ziyaretleri
•Kurumsal bir heyetimzin, teknik zorluklar karşısında sağlayacağı uzman tavsiyeler

Araştırma ve geliştirme

•Dünyaca ünlü teknoloji merkezimiz sayesinde yağlama ürünlerimiz ve katkı maddelerimiz sürekli gelişimlidir
•Son derece ileri üretim teknolojimiz sayesinde ürünlerimiz benzerleri arasında daima en üstünleridir

Tescilli ve özel katkı maddelerimiz

LE yağlama ürünlerinin mükemmel veriminin altında kendi geliştirdiği ve dünyada başka hiçbir yağlama ürününde bulunmayan dört yüksek performans katkı maddesi bulunmaktadır:
• Almasol® aşınmayı azaltan katı katkı maddesi
• Monolec® aşınmayı azaltan sıvı katkı maddesi
• Duolec® çift tesirli, aşınmayı azaltan ve yüksek basınca dayanıklılık sağlayan katkı maddesi
• Quinplex® darbe ve suya direnç sağlayan katkı maddesi

Baz yağlarımız

Yağlama ürünlerimizin imalatında mineral ve sentetik baz yağlar kullanmaktayız. Mineral baz yağlarımız yalnız orta Kuzey Amerika kıtasının belirli petrol kuyularından çıkan, doğal olarak çok yüksek parafin esaslı yağlar olup, diğer istenmeyen bileşenlerinden özel tekniklerle arındırılmaktadır. Sentetik baz olarak dünya piyasasındaki en üstün kalite yağları seçiyoruz.

Üretimimiz

Bütün yağlama ürünlerimizi, tek bir çatı altında, dünyaca en yüksek teknolojilerin kullanıldığı Wichita Texas fabrikamızda üretiyoruz. LE ISO 9001 kalite kontrolü tatbik etmektedir.

Temel esaslarımız

Ürünlerimiz LE’nin kendine özel sıkı koşul ve temel esaslarına bağlı olarak üretilmektedir: Elde edilebilecek en yüksek performansı sağlamak için, baz yağların ve katkı maddelerinin masrafına bakmaksızın, amacımız dünyanın en gelişmiş ve yüksek kaliteli yağlama ürünlerini üretmektir. Aynı zamanda ürünlerimizin benzersiz, tescilli, sırf LE’ye ait olmaları ve kullanıcıya piyasadaki diğer yağlama ürünlerinin çok üstünde performans ve kar geri dönüşümü sağlamaları lazımdır.